
Розподільна коробка E.NEXT 160х160х65 мм, вогнестійка, IP20, для бетону/цегли
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка пластиковая 160х160х65мм цегла/бетон, E.NEXT
Розподільна коробка пластиковая 160х160х65мм цегла/бетон, E.NEXT.
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Висота: 65 мм
- Довжина: 160 мм
- Клемна колодка: Ні
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Ступінь захисту: IP 20
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільна коробка
- Форма: Квадратна
- Колір: Білий
- Гарантія: 12 місяців
- Ступінь захисту, IP: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
- Ціна: від 70,87 ₴

