
Светильник светодиодный ЕВРОСВЕТ 18Вт круг CL-R1 IP65, холодный свет 6400K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Светильник светодиодный накладной ЕВРОСВЕТ 18Вт круг CL-R1 6400K IP65
Описание товара Светильник светодиодный накладной ЕВРОСВЕТ 18Вт круг CL-R1 6400K IP65:
Компактні LED світильники з захистом IP65 призначені для приміщення з підвищеною вологістю або великою кількістю пилу. Найчастіше їх використовують в ЖКГ для освітлення сходинок і коридорів, а також службових приміщень. В побуті це найефективніший світильник для ванних кімнат і підсобок, подвалів і коридорів.
Також іх можна розглядати як світильники для бомбосховищ. За відміну від корпусів під лампу, тут використовується пластик замість скла, що сприяє їхній стійкості до механічних пошкоджень.
Широкий діапазон напруги сприяє довгому терміну служби, навіть за умов нестабільної мережі.
Компактні розміри роблять світильник оптимальним для приміщень з обмеженою площею. А простота установки і невибагливість до умов забезпечують зручність користування.
Завдяки світлопотоку 100 лм/Вт навіть моделі невелікої потужності ефективно освітлюють приміщення. Відчуття більшої яскравості також надає холодний спектр світла 6400К. До того ж, невелика потужність сприяє заощадженню електрики.
Ключевые характеристики:
- Гарантия: 12 месяцев
- Длина: 171 мм
- Индекс светопередачи: RA > 70
- Класс энергопотребления: A+
- Мощность: 18 Вт
- Напряжение питания: 185-265 V
- Световой поток: 1800 Лм
- Срок службы: 20000 часов
- Температурный режим: -20 до +40 °C
- Толщина: 53 мм
- Уровень защиты: IP 65
- Цвет свечения: холодный свет (6400K)
- Ширина: 171 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Евросвет |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия месяцев | 12 |
| Длина | 171 |
| Индекс светопередачи | RA>70 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение питания | 185-265 V |
| Световой поток | 1800 Лм |
| Срок службы | 20000 г |
| Температурный режим | -20 +40 C |
| Толщина | 53 мм |
| Уровень защиты | IP 65 |
| Цвет свечения | холодный свет (6400K) |
| Ширина | 171 |
- Цена: 186,15 ₴

