
Термоусадочна трубка чорна з клейовим шаром 30/10,2 мм, 1 м, E.NEXT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Термоусаджувальна трубка з клейовим шаром e.termo.pro.30.10,2.black, 30/10,2, 1м, чорна
Термоусаджувальна трубка з клейовим шаром e.termo.pro.30.10,2.black — це надійний та універсальний елемент для електричних та електронних систем, що забезпечує герметичність і захист з'єднань. Завдяки своїм характеристикам, вона ідеально підходить для використання в умовах, де важливі стабільність та безпека електричних з'єднань.
Основні характеристики
- Артикул: p092050
- Колір: чорний
- Ізоляційна напруга (Uі): 1000 В
- Матеріал: поліолефін
- Відповідність стандартам: не підлягає
- Спосіб утилізації: передача спеціалізованому підприємству
- Діапазон робочих температур: -40…+125 °С
- Діаметри трубки до і після усадки: 30/10,2 мм
- Гарантія: 12 місяців
Детальні технічні дані
Термоусаджувальна трубка e.termo.pro.30.10,2.black виготовлена з високоякісного поліолефіну, що забезпечує надійність та довговічність під час експлуатації. Її основною характеристикою є здатність усаджуватись при нагріванні, утворюючи щільний і герметичний шар, що запобігає попаданню вологи та забруднень на електричні з’єднання. Діапазон робочих температур від -40 до +125 °C дозволяє використовувати цю трубку у різних умовах, включаючи екстремальні температури.
Завдяки ізоляційній напрузі в 1000 В, термоусаджувальна трубка підходить для багатьох промислових і побутових застосувань, де потрібна висока ступінь безпеки. Передача спеціалізованому підприємству для утилізації гарантує екологічну безпеку при вибутті виробу з експлуатації.
Ця термоусаджувальна трубка з клейовим шаром також характеризується легкістю монтажу та універсальністю. Розмір 30/10,2 мм дозволяє використовувати її для різноманітних електричних з'єднань, що робить її ідеальним вибором для фахівців у галузі електротехніки та ремонту електроніки.
Додатковою перевагою є 12-місячна гарантія, що підтверджує високу якість продукту і дозволяє споживачам бути впевненими у виборі. Вибираючи термоусаджувальну трубку e.termo.pro.30.10,2.black, ви обираєте надійність, якість та захист своїх електричних з'єднань.
Отже, термоусаджувальна трубка з клейовим шаром e.termo.pro.30.10,2.black — це оптимальний варіант для усіх, хто шукає ефективне та безпечне рішення для ізоляції електричних з'єднань у різних умовах. Її якість, універсальність та доступна ціна роблять її незамінним елементом у будь-якому електротехнічному проекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліолефін |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляційна напруга (Uі), В | 1000 |
| Артикул | p092050 |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40...+125 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | Діаметри трубки до і після усадки 30/10,2 мм |
- Ціна: 136,61 ₴

