
Реле затримки часу NTE8-A 1s-10s AC230V на вимкнення 1NO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Реле часу призначено для включення та відключення споживачівна заданий час у системах промислової та побутової автоматики: у вентиляційних,опалювальних, освітлювальних системах.
Основні технічні параметри
| Параметри | Значення |
| Номінальна напруга котушки управління Us (B) | AC230 |
| Напруга спрацювання % від номінальної | 85%Us~110%Us |
| Умовний тепловий струм Ith (A) | 5 |
| Номінальна напруга, В | AC240B/AC415В |
| Номінальний робочий струм Ie (A) при АС-15 | 0,75 |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp (kV) | 4 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100 000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1 000 000 |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 415V |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100 000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1 000 000 |
| Напруга спрацювання % від номінальної | 85%Us~110%Us |
| Номінальна напруга котушки управління Us (B) | AC230 |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 415V |
| Номінальна напруга, В | AC240B/AC415В |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp (kV) | 4 |
| Номінальний робочий струм Ie (A) при АС-15 | 0,75 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Умовний тепловий струм Ith (A) | 5 |
- Ціна: 576,61 ₴

