Кошик
327 відгуків
+380953284161
+380953284161
+380683376128
УкраїнаКиївм. Київ, переулок Задорожный, дом 3 корп. 2 Отдельный вход с торца дома
IQ.ELECTRICS - надійний постачальник електрики за оптовими цінами
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Круглі і функціональні: R. ПОКОЛІННЯ

Круглі і функціональні: R. ПОКОЛІННЯ

Berker представляє три нові серії вимикачів

 

КРУГЛІ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ: R. ПОКОЛІННЯ

Berker представляє три нових серій вимикачів

Розвиток кругового перемикача має давні традиції в Berker. Виробник вимикачів та інтелектуальних систем запускає нове, привабливе покоління вимикачів з одночасним введенням R. 1, R. 3 та Серії R. classic діапазонах, де коло є визначальним елементом. Дизайн-діапазони, які в даний час представлені громадськості як 'покоління R.», також пропонують безліч функцій та інноваційних нововведень. Нові вимикачі доповнюються відповідними KNX кнопками і сенсорними датчиками.

Самою вражаючою особливістю Berker R. 1 є м'який контур елементів у поєднанні з круглої центральною вставкою. Berker R. 3 поєднує круглі пластини центру з кутовою рамою. Така конструкція спрощує монтаж кабель-канали, що робить діапазон ідеально підходить для використання в комерційних будівлях, де гнучкість магістральних систем не потрібно. Обидві програми доступні як повні серії вимикачів з нормально-прихованим монтажем в тому числі KNX датчиків. Асортимент обладнання забезпечить платформу, яка може бути індивідуально оснащена різними вставками і адаптовані до регіональних ринків. Berker R. 1 і Berker R. 3 також доступні з прокладкою в брызгозащищенной версії (IP 44). Різні функціональні варіанти доступні з 1 до 5 постів у поєднанні з елементами вічного, класичного дизайну. Роблять перемикачі ідеальним доповненням до будь-якого дизайн-проекту інтер'єру.

Третій новий дизайн в діапазоні Berker Серія R. classic. Поворотний перемикач з простим дизайном, який має всі задатки класичного, як і встановленою Berker Серії 1930. Його привабливий, круглої форми і проста ручка викличе переполох в архітектурно вимогливих будівлях і приміщеннях.

Вражає діапазон

У базовій версії, всі діапазони доступні в чорному або білому пластику з рамою глибиною 10 мм. Крім того, товщина скла 3 мм, алюмінію або нержавіючої сталі встановлюватися на 7 мм білу або чорну пластикову пластину підстави. Це створює абсолютно нові комбінації в конструкції перемикача і забезпечує велику різноманітність. У базовій версії в пластикових версіях пропонується тверде співвідношення ціна / продуктивність і надає розробникам можливість заміни деяких або всіх перемикачів з матеріалів кращої якості.

R. 1 / R. 3 натисненням на кнопку і KNX датчики торкання

Щоб відповідати сучасним вимогам, перемикач діапазонів у розробці R., кнопок KNX (1-пост і 2 посади) і Berker KNX датчики торкання (від 1 до 4-поста) тепер доступні з гладким або незграбними контурами і зі скляними поверхнями в чорному кольорі або полярна білизна. Вони мають однакову глибину рама (10 мм).Вони прості в експлуатації. У сенсорній поверхні датчика все, що потрібно для активації перемикання, кнопкове управління, затемнення та інших функцій або одного до восьми сценаріїв, з функцією сохраненния в пам'яті. Інтегрований блок зв'язку забезпечує легку установку. Тільки пристрої з кімнатними контролерами температури вимагає додаткового живлення 24.

Нова електронна платформа для прихованого монтажу

Berker предлагает новую электронную платформу для классического скрытого монтажа для R.1 и R.3. Она включает в себя множество дополнительных функций, таких как необслуживаемые, плоские солнечные датчики, простst в настройке таймерs для управления жалюзи и универсальные диммеры в 1-канальном и 2-канальном варианты, которые распознают настройки подключенной нагрузки самостоятельно. Почти все регулирующие яркость источников света (лампы накаливания, галогенные, энергосберегающие и светодиодные) можно управлять с новыми диммеры. Все компоненты просты в установке, прекрасно сочетаются и может быть расширены в любой момент, если это необходимо. Двунаправленный KNX RF технология, используемая здесь сможет это обеспечить. 
«Мы считаем что материал, используемый, чтобы быть неотъемлемой частью этого поколения пионерских переключателей. Вместе с нашей новой электронной платформой, она помогает нам оснастить все функции и установки уровней в единую конструкцию и удовлетворить практически все требования клиента, говорит Ральф Bertelt, старший вице-президент бизнес-группы автоматизации зданий, Hager Group."З десятками можливих комбінацій, матеріали, функції і передові технології, вона являє собою ідеальний вибір для проектування та монтажу.

Інші статті