Продавець IQ.ELECTRICS: купити електрику оптом розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1715 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Ваше замовлення буде оброблено після обідньої перерви або з 10:00 найближчого робочого дня

+380 (95) 328-41-61
+380 (68) 337-61-28
вул. Шахтарська, 5 Завод Пластмас, Київ, Україна
IQ.ELECTRICS - надійний постачальник електрики за оптовими цінами
Залишити відгук

Кажуть, товари з Китаю неякісні і небезпечні для здоров'я. Це правда?

Кажуть, товари з Китаю неякісні і небезпечні для здоров'я. Це правда?

Перше і найважливіше: ось вже 8 роки як я використовую в комплектації об'єктів цивільного, адміністративного і промислового призначення електрообладнання Китайських брендів. Перевірено досвідом. Так, іноді буває брак товарів (як і в європейських "надійних" брендів. Іноді складається відчуття що китайське обладнання краще ніж якийсь європейське...

Якого виробника/бренду у Вас телефон? Lenovo, Huawei, Xiaomi? А якщо подивитися там де написано де вироблений Ваш ноутбук або телевізор явно не китайської марки? Знову побачили що там написано "Маде ін Чіна"?.. Вітаю, Ви - задоволений і гордий користувач китайських товарів!

Давайте тепер повернемося до теми китайського електрообладнання... На нашому сайті їх чимало і ось чому.

Все навколо сходять з розуму по китайським онлайн-магазинах, але з товарами досі пов'язано багато упереджень. Розбираємо тільки пару міфів, які заважають вам економити в тому числі і на электротоварах з Китаю.

1. Вони дешеві, тому що неякісні


Міф: якщо товар коштує недорого, значить, розвалиться через тиждень.
Насправді низькі ціни не завжди пояснюються низькою якістю.
Встановлювати невисокі ціни китайцям дозволяють особливості економіки. Оплата праці в Китаї нижче, ніж у більшості західних країн: зараз мінімальна місячна зарплата співробітників виробничих компаній — 300 доларів Minimum wages China 2018-2019 . Для порівняння: в Італії — 1 500 доларів Factory and Manufacturing Average Salaries in Italy — 2019 . А в США за подібну роботу співробітники отримують в середньому 176 доларів Wages in manufacturing in USA за одну восьмигодинну зміну.

І це не єдина стаття економії. Податкова система Китаю VAT in China дає можливість виробникам віднімати з ПДВ товару податкові витрати за період виробництва. А ще Китай — країна з найбільшим ринком роздрібної торгівлі China worlds largest retail market , що змушує компанії активно конкурувати один з одним і встановлювати низькі ціни.

2. Все китайське — підробка

 


Міф: в китайських онлайн-магазинах можна знайти тільки фейкові версії брендових речей або підроблену техніку.
Насправді: є самостійні китайські бренди зі світовим ім'ям.
Підробки в онлайн-магазинах дійсно бувають: в 2016 році, наприклад, вони були завалені помадами від Кайлі Дженнер за 1,5 долара. Однак це лише частина ринку. Щорічно виробляє Export in China товари більш ніж на два трильйони доларів. В їх число входять і речі від компаній з гучними іменами: гаджети від Xiaomi, ZTE, Lenovo, Huawei, TCL і інших китайських брендів, які давно присутні на світовому ринку і зараз за кількістю продажів обходять таких гігантів, як iPhone і Samsung.

Брендовий китайська електроніка продається в онлайн-магазинах нарівні з недорогими товарами.

Це означає, що невисока вартість товару не завжди говорить про його погану якість.

«Китайський» вже давно не синонім слова «неякісний». Є чимало гучних брендів — відмінне тому підтвердження.
Зовсім недавно КНР була просто гігантською фабрикою по складанню продуктів європейських і американських компаній. Тепер у Китаю є свої дуже відомі бренди. Навряд чи в світі знайдеться людина, що не знає про Lenovo, Huawei, Xiaomi або Haier.

Майже всі найбільші світові корпорації виробляють свої товари або їхні компоненти в Китаї — серед них такі виробники техніки, як Apple, Dell, Microsoft, Sony, IBM; одягу — Adidas, Nike, Gucci; косметики — Colgate-Palmolive, Nivea і сотні інших. Їх приваблюють можливості швидко і дешево відкрити з нуля своє представництво і без зайвої бюрократії і податкового тягаря запустити виробництво на вже готовій інфраструктурі.

Так как в Китае производится абсолютно все и в огромных количествах, то и качество может быть абсолютно любым. А миф о плохих товарах с бирками «Made in China» сложился в 1990-е, когда на рынки Украины, России и Европы хлынул самый дешевый китайский ширпотреб. Сегодня же на фабриках обеспечивается достаточно высокий контроль качества. Когда оно вызывает сомнения, продукция отзывается и ее переделывают. Особенно строгий контроль на тех заводах, продукция которых рассчитана на западный рынок. И последние пять-восемь лет и китайские бренды сделали большой упор на качество

Згідно зі звітом The BrandZ Top 50 Chinese Global Brand Builders 2018 рекламного холдингу WPP і його дослідницької фірми Kantar Millward Brown, підготовленому в співпраці з Google, спостерігається потужне зростання китайських брендів. Особливо в сегменті електроніки, e-соммегсе і мобільних ігор.

Третю сходинку в рейтингу найвпливовіших експортних брендів КНР займає Alibaba, «мама» AliExpress.


Вишенька для самих терплячих читачів: iPhone (Apple) - теж робиться в Китаї. Чому? На той момент Стів не бачив промислового потенціалу в США і технічної бази для виробництва Айфона. А в Китаї це було вже! Технічні фахівці були не готові до прозводспву і технологій Стіва, а Китай - так. Ось яка вишенька...

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner