Як захистити світлодіодні світильники і лампи
Проблеми з мережею
Постійні скачки напруги і короткі замикання істотно скорочують термін служби світлодіодів, які в умовах якісної проводки і стабільного струму здатні пропрацювати 30 000 - 50 000 годин. Поломка позбавляє споживача джерела світла до закінчення ремонту або покупки нового світильника, ще й створює головний біль продавця з обміном.Замінити проводку у кожного покупця не вийде — занадто дорого і довго, — так і проблемну підстанцію це не виправить. Але вихід є.
Технічні експерти «Евросвет» знайшли спосіб обійти проблеми мережі. Так з'явилися запобіжники PULS.
Ефективне рішення
Ці компактні пристрої захищають світлодіодне обладнання від стрибків напруги, перешкод, коротких замикань і забезпечують плавний пуск пристрою.
Вони містять індикатор для інформування про роботу світильника. Якщо індикатор погас, треба витратити до 5 хвилин на заміну PULS і знову насолоджуватися яскравим сучасним світлом.
Ще більше задоволення від його використання отримають ті, кому необхідно стежити за вуличним освітленням. Оскільки PULS — це незалежний пристрій, його можна встановити на будь-якій ділянці ланцюга: в ревізійному щитку, в приміщенні, а якщо того вимагає стиль, навіть в корпусі світильника.
|
|
- Якщо обмежувач перенапруги спрацював, це означає, що він захистив ваше електроустаткування від небезпечного перенапруги в мережі. Він молодець! 😊
- Для багатьох із нас це нова тема у нашому побуті. Якщо раніше в основному ми вдавалися до подібних технологій або від надлишку бюджету або при переході до енергонезалежності, то зараз це питання захисту та взагалі наявності електроенергії при використанні сонячних панелей, наприклад