
Датчик руху Hager EE883, накладний, 360°, IP54, 10A, для вологих приміщень
Датчик руху накладний на потолок IP-54 10A 2кВт, 360 градусів, Білий
Кожен рух фіксується
Він ідеально підходить для різних температур навколишнього середовища, а його висока частота дозволяє виявляти присутність навіть через стіну. Датчик руху Hager EE883 надає величезну кількість нових можливостей, відповідаючи всім вимогам, використання освітлення стає зручнішим й заощадливішим.
Розширений спектр застосування
Завдяки високочастотній технології датчик руху EE883, на відміну від датчиків, що використовують пасивну інфрачервону технологію, датчик EE883 підходить для виявлення руху в областях, де практично немає відмінностей між температурою навколишнього середовища та рухомими об’єктами.
Це робить його ідеальним датчиком для виявлення руху в приміщеннях з високими або низькими температурами, наприклад, на закритих автостоянках, де рух холодних транспортних засобів, стають легко розпізнаваними.
Високочастотне виявлення гарантує нечутливість датчика до джерел тепла або сонячного світла, що не викличе автоматичного, небажаного включення освітлення, наприклад, в офісах й закритих приміщеннях.

Високочастотна технологія пронизує навіть тонкі неметалеві й скляні стіни, завдяки чому вона може більш ефективно контролювати освітлення в приміщеннях, таких як туалети або роздягальні.
Клас захисту IP54 гарантує, що високочастотний датчик руху також може використовуватися на відкритому повітрі та у вологих приміщеннях.
Технічні переваги:
- Повна зона виявлення 360 °, немає мертвих зон.
- Безступінчато регульований радіус зони виявлення від 1 до 8 м.
- Поріг яскравості при включенні світла від 2 до 2000 люкс.
- Затримка від 5 с до 15 хв.
- Встановлення часу затримки, яскравості й зони виявлення безпосередньо на пристрої за допомогою потенціометрів.
- Простий настінний або стельовий монтаж.
Характеристики
- Защита оборудования от воды и пыли: IP54
- Максимальная задержка контроля: 900 секунд
- Максимальная рабочая температура: 70 °C
- Максимальное рабочее расстояние: 8 м
- Максимальный диапазон частот: 60 Гц
- Минимальная задержка контроля: 5 секунд
- Минимальное рабочее расстояние: 1 м
- Минимальный диапазон частот: 60 Гц
- Питание: Сеть 220В
- Минимальная рабочая температура: -35 °C
- Напряжение: 230 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальна робоча відстань | 8 мм |
| Максимальний діапазон частот | 60 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Мінімальна робоча відстань | 1 мм |
| Мінімальний діапазон частот | 60 Гц |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -35 |
| Напруга | 230 |
- Ціна: від 6 162,52 ₴

