



Металевий корпус 600x600x200 IP55 з монтажною панеллю та склом, антивандальний
Металевий корпус 600*600*200 IP55 з монтажною панеллю та склом
Щити з монтажною панеллю (ЩМП) призначені для складання різнопланових електричних щитів: силових, управління або автоматики. Використання таких боксів дозволить провести монтаж необхідного обладнання: модульного, комутаційного, обліково-распрідельного тощо.
Вироби випускаються в різних габаритах, вибір яких залежить від кількості вбудованої апаратури. В інтернет-магазині IQ електрикс ви можете купити навісні металеві корпуси найрізноманітніших розмірів і виробників.
Металеві щити з монтажною панеллю виготовлені з якісних сталевих листів та покриті полімерно-порошковою фарбою, яка захищає корпус від корозії. Фарбування відбувається під впливом високих температур, тому фарба надійно тримається на металі.
Ключові характеристики
- Артикул: CPD606020M
- RAL: 7035
- Товщина металу корпусу: 1,2 мм
- Ступінь захисту: IP55
- Ступінь механічної стійкості: IK10
- Розміри: 600x600x200 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Антивандальний корпус: Так
- Варіант встановлення: Настінний
- Конструкція: Цільносварна
- Відкриття передніх дверей: Правобічне
- Передні двері: Одностулкові, з замком, остеклені
- Стан: Новий
- Тип корпусу: Бокс електромонтажний
- Колір шафи: Світло-сірий
- Тип монтажу: Бокс електромонтажний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота без опор | 600 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Одностулкові, Засклена, З замком |
| Відкривання передніх дверей | Правосторонній |
| Антивандальний корпус | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальный корпус | Так |
| Тип монтажу | Бокс електромонтажний |
- Ціна: від 8 764,58 ₴

