



Металевий монтажний бокс 750x600x200 IP55 з панеллю та склом, антивандальний
Металевий бокс 750*600*200 IP55 з монтажною панеллю та склом
Щити з монтажною панеллю (ЩМП) призначені для збору різнопланових електричних щитів: силових, управління або автоматики. Використання таких боксів дозволить провести монтаж необхідного обладнання: модульного, комутаційного, обліково-розподільчого тощо.
Вироби випускаються в різних габаритах, вибір яких залежить від кількості вбудованого устаткування. В інтернет-магазині IQ електрикс ви можете купити навісні металеві корпуси найрізноманітніших розмірів та виробників.
Металеві щити з монтажною панеллю виготовлені з якісних сталевих листів і покриті полімерно-порошковою фарбою, яка захищає корпус від корозії. Фарбування відбувається під впливом високих температур, тому фарба надійно тримається на металі.
Ключові характеристики
Технічні характеристики
| Артикул | CPD607520M |
| RAL | 7035 |
| Товщина металу корпусу, мм | 1,2 |
| Степінь захисту | IP55 |
| Степінь механічної стійкості | IK10 |
| Розміри, мм | 600x750x200 |
| Гарантія, міс | 12 |
- Антивандальний корпус: Так
- Варіант встановлення: Настінний
- Висота без опор: 750 мм
- Глибина: 200 мм
- Конструкція: Цільносварна
- Відкриття передніх дверей: Правостороннє
- Передні двері: Одностворчасті з замком, засклені
- Стан: Нове
- Степінь захисту: IP 55
- Тип корпусу: Бокс електромонтажний
- Тип продукції: Готовий продукт
- Колір шафи: Світло-сірий
- Тип монтажу: Бокс електромонтажний
- Ширина: 600 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота без опор | 750 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Одностулкові, Засклена, З замком |
| Відкривання передніх дверей | Правосторонній |
| Антивандальний корпус | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальный корпус | Так |
| Тип монтажу | Бокс електромонтажний |
- Ціна: від 10 955,42 ₴

