



Металевий монтажний щит IP55 900x600 з панеллю та склом, антивандальний
Металевий щит 900*600*200 IP55 з монтажною панеллю та склом
Щити з монтажною панеллю (ЩМП) призначені для складання різнопланових електричних щитів: силових, управлінських або автоматизаційних. Використання таких боксерів дозволить провести монтаж необхідного обладнання: модульного, комутаційного, обліково-расподільчого тощо.
Вироби випускаються в різних габаритах, вибір яких залежить від кількості вбудованої апаратури. В інтернет-магазині IQ електрикс ви можете купити навісні металеві корпуси найрізноманітніших розмірів та виробників.
Металеві щити з монтажною панеллю виготовлені з якісних сталевих листів і покриті полімерно-порошковою фарбою, яка захищає корпус від корозії. Фарбування відбувається під впливом високих температур, тому фарба надійно тримається на металі.
Ключові характеристики
Технічні характеристики
| Артикул | CPD609020M |
| RAL | 7035 |
| Товщина металу корпусу, мм | 1,2 |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Ступінь механічної стійкості | IK10 |
| Розміри, мм | 600x900x200 |
| Гарантія, міс | 12 |
- Антивандальний корпус: Так;
- Варіант установки: Настінний;
- Висота без опор: 900 мм;
- Глибина: 200 мм;
- Конструкція: Цільносварна;
- Відкривання передньої двері: Правостороннє;
- Передня дверка: Одностулкова з замком, остеклена;
- Стан: Нове;
- Ступінь захисту: IP 55;
- Тип корпусу: Бокс електромонтажний;
- Тип продукції: Готовий продукт;
- Колір шафи: Світло-сірий;
- Тип монтажу: Бокс електромонтажний;
- Ширина: 600 мм;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота без опор | 900 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Одностулкові, Засклена, З замком |
| Відкривання передніх дверей | Правосторонній |
| Антивандальний корпус | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальный корпус | Так |
| Тип монтажу | Бокс електромонтажний |
- Ціна: від 11 539,90 ₴

