
Металевий шаф GT 60-40-20 IP66 з замками для монтажу В600xШ400xГ200 ETI
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металевий шаф GT 60-40-20 IP66 (2 зам., В600xШ400xГ200) ETI
Опис
Металеві розподільчі щити використовуються в енергетиці, будівництві та інших сферах. Вони мають широкий спектр застосування – від промислової до житлової сфери. Металеві розподільчі щити типу GT забезпечують широкий спектр застосування як у промисловому, так і в житловому будівництві.
Завдяки продуманій конструкції шафи GT забезпечують ступінь герметичності IP66 та механічної міцності IK10.
Завдяки кронштейнам UW-GT можлива установка монтажних панелей для модульних і промислових автоматичних вимикачів, роз'єднувачів запобіжників, вимикачів навантаження, а також їх комбінацій. Для захисту персоналу від випадкового дотику до струмопровідних частин використовуються лицьові панелі з можливістю пломбування.
Не призначено для зовнішнього застосування
Особливості:
- полиуретановий ущільнювач високої якості;
- порошкове покриття стійке до ультрафіолету;
- відкривання дверцят дозволяє установку щитів стиком до стику;
- впресовані гвинти заземлення на дверці та на корпусі щита;
- монтажна панель з кріпильними елементами в комплекті;
- комплектація замком (LK-D3-M22) та ключем (KEY-D5-M);
- заглушка кабельних вводів.
Ключові характеристики
- Антивандальний корпус: Ні
- Варіант установки: Настінно-підлоговий
- Висота без опор: 600 мм
- Глибина: 200 мм
- Конструкція: Цільнозварна
- Поставка шафи: У зібраному вигляді
- Стан: Нове
- Ступінь захисту: IP 66
- Тип використання: Для внутрішніх робіт
- Тип корпусу: Ящик електромонтажний
- Тип монтажу: Навісний
- Тип продукції: Готовий продукт
- Ширина: 400 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
- Ціна: від 8 007 ₴

