
Вогнестійка розподільча коробка Копос KSK 175_DPO 176х126х90мм, IP66, для силових кабелів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вогнестійка коробка для електропроводки 176х126х90мм Копос KSK 175_DPO
Примітка для систем, що підтримують функціональність під час пожежі:
Коробка оснащена керамічною клемною колодкою, яка забезпечує функціональність під час пожежі. Вона кріпиться за допомогою анкерів для бетону (додаються). Коробки призначені виключно для використання з силовими кабелями з доведеними характеристиками під час пожежі. Вогнестійкі коробки виготовлені з безгалогенних матеріалів, мають еластичні вводи, що полегшує прокладку кабелів у коробку.
Більш детальну інформацію Ви знайдете в каталозі "Функціональність електричних систем під час пожежі".
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Так
- Висота: 90 мм
- Довжина: 176 мм
- Маса: 0.65 кг
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб установки: Накладний
- Ступінь захисту: IP 66
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільча коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Помаранчевий
- Ширина: 126 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 176 мм |
| Маса | 0.65 кг |
| Ширина | 126 мм |
- Ціна: від 2 954,20 ₴

