

Приладний носій QUADRO 86х65,8х48,2 мм для модульних пристроїв Копос PNQ 20X10_HB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій носій QUADRO для модульних пристроїв 86х65,8х48,2 мм Копос PNQ 20X10_HB
Складається з трьох частин - носія, опорної рами та кришки. Призначено для збору модульної системи QUADRO. Підходить для пристроїв інших виробників (розмір 45 х 45; 45 х 22,5).
Ключові характеристики
- Висота: 48.2 мм
- Довжина: 86 мм
- Ширина: 65.8 мм
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Накладний
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Монтажна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.2 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 65.8 мм |
- Ціна: від 99,29 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

