

Приладний носій QUADRO Копос PNQ LP 35_HB, 101х65,8х48,2 мм, вогнестійкий PVC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приладний носій QUADRO для модульних пристроїв 101х65,8х48,2 мм Копос PNQ LP 35_HB
Состоїть з трьох частин - носія, опорної рами та кришки. Призначено для збору модульної системи QUADRO. Підходить для приладів інших виробників (розмір 45 х 45 45 х 22,5).
Ключові характеристики
- Висота: 48.2 мм
- Довжина: 101 мм
- Ширина: 65.8 мм
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб монтажу: Накладний
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Монтажний короб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.2 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 65.8 мм |
- Ціна: від 110,97 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

