

Установча коробка KOPOBOX 80_LB 260х330х57,5мм з механічною міцністю та IP30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Коробка 260х330х57,5мм Копос KOPOBOX 80_LB
Коробка KOPOBOX 80_LB призначена для встановлення на універсальній підлоговій коробці KUP 80. Вона ідеально підходить для використання з корпусними приладами KPP 80 (максимум 2 шт.) та з класичними пристроями за допомогою інструментальних шайб ЧП 80/3 (максимум 6 шт.). Коробка підтримує PP 80/45 для встановлення модульної QUADRO (максимум 8 штук) та сумісна з пристроями таких конструкцій, як ABB, PEHA, Legrand, OBO Bettermann та іншими. Кріплення кришки забезпечує високу механічну міцність, зберігаючи можливість вставити остаточне покриття підлоги. Кришка включає в себе 2 утримуючих клапани, які дозволяють видаляти кабелі з коробки. Пакет включає в себе гвинти для кріплення рамки до підлоги KUP. KOPOBOX постачається темно-сірого кольору, при замовленні більше 500 штук може бути запропонований інший колір відповідно до зразка RAL. Каркас індивідуально підходить для подвійних ярусів.
Ключові характеристики
- Матеріал корпусу: Полиамід
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Ступінь захисту: IP 30
- Термостійкість: Так
- Тип системи: Монтажна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Сірий
- Висота: 57,5 мм
- Довжина: 330 мм
- Ширина: 260 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: від 1 709,12 ₴

