

Коробка встановлювальна підлогова Копос KPP 80_LB 71х249х31мм, вогнестійка, сірий колір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка приладна підлогова 71х249х31мм Копос KPP 80_LB
Універсальна приладна коробка для встановлення в коробку KOPOBOX 80 (не більше 2 шт.). У комплекті: гвинти, затискачі для кабелю. Глибина коробки регулюється шляхом зміни положення дна.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Матеріал корпусу: Поліамід
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Термостійкість: Так
- Тип системи: Монтажна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Сірий
- Висота: 31 мм
- Довжина: 249 мм
- Ширина: 71 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 249 мм |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: від 248,48 ₴

