

Установча коробка KOPOBOX MINI L, 3 модулі, сірий, 175x80x75мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний блок приладів 175х80х75мм Копос KOPOBOX MINI L_KB
Монтаж для встановлення в меблі, пустотілі стіни або подвійні поверхи. KOPOBOX mini L може бути встановлений на товщину до 9-38 мм. Швидкий монтаж з фіксаторами. Корпус нижньої кришки дозволяє затягнути кабелі. KOPOBOX mini L дозволяє встановлювати модульні пристрої 3шт 45х45 або 6шт 22,5х45 або їх поєднання. Підходить для машин QUADRO. Також можна встановити ABB, Legrand, PEHA, Schneider electric та Simon. Роз'ємне отвір розміром 163 х 67 мм.
Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Вогнестійкість: Ні
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Ступінь захисту: IP 20
- Термостійкість: Так
- Тип системи: Монтажна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Сірий
- Висота: 80 мм
- Довжина: 175 мм
- Ширина: 75 мм
Детальні технічні дані
Роз'ємне отвір: 163 х 67 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: від 802,79 ₴

