
Розетка коаксіальна F-type Schneider Electric Unica New, 1 модуль, біла, швидка установка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Розетка коаксіальна F-type, 1 модуль біла. Unica New, Schneider Electric
Безмежно чарівна, розумна та проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає два нових дизайни рамок: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color і Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з округленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які преломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки текстурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» і «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як у сучасному, так і в класичному інтер'єрах.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів та гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ласточкин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми один відносно одного, оптимізуючи і полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додатковий простір для проводки забезпечують зручну і швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом та енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління всім домом.
Ключові характеристики
- Колір: Білий
- Ширина: 22.5 см
- Вага: 0.013 кг
- Висота: 45 см
- Глибина: 35 см
- Глибина монтажу: 18 см
- Кількість постів: 1 модуль
- Матеріал: Термо пластик ABS
- Робоча температура: 5…45°C
- Режим фіксації: Зажимання
- Серія: Unica New
- Стан: Нове
- Ступінь захисту IK: IK04
- Ступінь захисту IP: IP2xC
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…50°C
- Тип виробу: Розетка
- Характеристики зовнішнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,013 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 35 |
| Глибина монтажу | 18 мм |
| Кількість постів | 1 модуль |
| Матеріал | Термопластик ABS |
| Робоча температура | 5...45°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP2xC |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...50°C |
| Тип виробу | Розетка |
| Характеристики зовнішнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Електрична міцність ізоляції | Дві тисячі |
- Ціна: від 353,94 ₴

