
Розетка Schneider Electric Unica New одинарна антрацит, 2 модулі, R-TV
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Розетка R-TV SAT одинарна, 2 модулі антрацит. Unica New, Schneider Electric
Безумно чарівна, розумна і проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нових дизайни рамки: Unica Studio і Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color і Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - тонкою формою квадрата із закругленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній і бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які переломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні і приємні на дотик. Завдяки текстурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» і «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки і велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як у сучасних, так і в класичних інтер'єрах.

Серія Unica New вирізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ласточкин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи і полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами і додаткове місце для проводки забезпечують зручну і швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління всім домом.
Ключові характеристики
- Колір: антрацит
- Ширина: 45 мм
- Висота: 45 мм
- Глибина: 33 мм
- Глибина монтажу: 33 мм
- Кількість постів: 2 модулі
- Матеріал: термопластик ABS
- Робоча температура: -25…55°C
- Режим фіксації: зажимання
- Серія: Unica New
- Стан: новий
- Ступінь захисту IK: IK01
- Ступінь захисту IP: IP20
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -25…55°C
- Тип виробу: R-TV розетка
- Характеристики зовнішнього середовища: стійкий до рідкого мила, ацетону, аміаку, бензину, олії, спирту, стійкий до УФ
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 45 мм |
| Колір | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Глибина | 33 |
| Глибина монтажу | 33 мм |
| Кількість постів | 2 модуля |
| Матеріал | Термопластик ABS |
| Робоча температура | -25...55°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Ступінь захисту IK | IK01 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -25...55°C |
| Тип виробу | R-TV розетка |
| Характеристики зовнішнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Електрична міцність ізоляції | Дві тисячі |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: від 1 612,62 ₴

