
Розетка комп'ютерна RJ45 одинарна Unica New Schneider Electric, алюміній, UTP категорія 5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Комп'ютерна розетка RJ45, одиночна категорія 5 UTP, 1 модуль, алюміній. Unica New, Schneider Electric
Безумно приваблива, розумна і проста
Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нові дизайни рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з закругленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних та універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних та стильних кольорових рішень: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які преломлюють біле світло, роблячи колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних та елегантних варіантів поверхні, стильних і приємних на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металічних відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» та «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електричну фурнітуру як в сучасному, так і в класичному інтер'єрі.
Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів із системою «ластівчин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми один відносно одного, оптимізуючи й полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додатковий простір для проводки забезпечують зручну і швидку роботу з Unica New.
Інноваційні та інтуїтивно зрозумілі технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв в системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної і ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне і економічне управління всім домом.
Ключові характеристики
- Колір: Алюмій
- Ширина: 22.5 см
- Висота: 45 см
- Глибина: 40.5 см
- Глибина монтажу: 40.5 см
- Кількість постів: 1 модуль
- Матеріал: Термопластик ABS
- Робоча температура: -25…55°C
- Режим фіксації: Зажимання
- Серія: Unica New
- Степінь захисту IK: IK01
- Степінь захисту IP: IP20
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -25…55°C
- Тип виробу: Комп'ютерна розетка RJ45
- Характеристики зовнішнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Алюміній |
| Ширина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Глибина | 40.5 |
| Глибина монтажу | 40.5 мм |
| Кількість постів | 1 модуль |
| Матеріал | Термопластик ABS |
| Робоча температура | -25...55°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Ступінь захисту IK | IK01 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -25...55°C |
| Тип виробу | Розетка комп'ютерна RJ45 |
| Характеристики зовнішнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Електрична міцність ізоляції | Дві тисячі |
- Ціна: від 1 179,63 ₴

