
Подвійна розетка Schneider Electric Unica New, 45°, алюміній, із заземленням та кришками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подвійна розетка 45 ° з кришками, з заземленням, алюміній. Unica New, Schneider Electric
Безмежно чарівна, розумна та проста – колекція Unica New від Schneider Electric пропонує елегантні рішення для вашого дому.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Ширина: 45 мм
- Вага: 0,077 кг
- Висота: 90 мм
- Глибина: 40.4 мм
- Глибина монтажу: 31.1 мм
- Кількість постів: 2-постова
- Матеріал: Полікарбонат
- Номінальний струм: 16 А при 250 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…35°C
- Режим фіксації: Зажимання
- Серія: Unica New
- Перетин кабелю: 0 ... 2,5 мм² (жорсткий та гнучкий кабель)
- З'єднання-клеми: Гвинтові затискачі
- Стандарти: IEC 60884-1, UNE 20315-1-1, UNE 20315-1-2, DIN VDE 0620-1
- Ступінь захисту: IK IK04, IP IP21 D
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…50°C
- Тип виробу: Розетка
- Характеристики зовнішнього середовища: стійка до рідкого мила, ацетону, аміаку, бензину, олії, спирту, УФ
- Колір: Алюмій
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
Опис товару
Колекція Unica New від Schneider Electric включає два нові дизайни рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color і Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з закругленими кутами.
Рамки Studio доступні у чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній і бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які переломлюють біле світло, роблячи колір насиченим і ніби іскристим зсередини.
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки й велику квадратну кнопку. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як у сучасному, так і в класичному інтер'єрі.
Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Інновація в конструкції супортів з системою «ластівчин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи та полегшуючи роботу електриків. Легкодоступні кнопки фіксаторів і розетки з швидкозажимними клемами забезпечують зручність і швидкість при установці.
Інноваційні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для комфортного управління освітленням і жалюзі, створюючи світлові сцени. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX для дистанційного, комфортного та економічного управління домом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,077 |
| Висота | 90 |
| Глибина | 40.4 |
| Глибина монтажу | 31.1 мм |
| Кількість постів | 2-постова |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 А в 250 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...35°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 0 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 0 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Гвинтові затискачі |
| Стандарти | IEC 60884-1 UNE 20315-1-1 UNE 20315-1-2 DIN VDE 0620-1 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...50°C |
| Тип виробу | Розетка |
| Характеристики зовнішнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Алюміній |
| Електрична міцність ізоляції | Дві тисячі |
- Ціна: від 910,86 ₴

