
Вимикач для жалюзі Schneider Electric Unica New, 2-клавішний, алюмінієвий, 6A, 250V
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вимикач для жалюзі 2-клавішний кнопковий схема 4, 6А 2 модулі алюміній. Unica New, Schneider electric
Безмежно чарівний, розумний та простий

Колекція Unica New від Schneider Electric включає два нові дизайни рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - вишуканою формою квадрата з закругленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які переломлюють біле світло, роблячи колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в головних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» та «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш та елегантність, втілена в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як у сучасному, так і в класичному інтер'єрі.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманіття варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів із системою «ластівчин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи і спрощуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому із використанням підключених пристроїв в системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом та енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без встановлення складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління цілим домом.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Ширина: 45 мм
- Вага: 0,0331 кг
- Висота: 45 мм
- Глибина: 44.35 мм
- Глибина монтажу: 32.8 мм
- Кількість модулів: 2 модулі
- Комплектація: Механізм
- Маркування: Вниз/Вверх
- Матеріал: Термопластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 6 АХ в 250 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Зажимання
- Серія: Unica New
- Переріз кабеля: 0 ... 2,5 мм² жорсткий кабель; 0 ... 2,5 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Безвинтові зажимні
- Стандарти: Директива щодо низьковольтового обладнання, що відповідає RoHS, IEC 60669-1
- Ступінь захисту: IK IK04
- Ступінь захисту, IP: IP21 D
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…50°C
- Тип виробу: Вимикач
- Тип покриття: Порошкове покриття
- Функція вимикача: кнопковий вимикач
- Характеристики навколишнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Алюміній
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0331 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 44.35 |
| Глибина монтажу | 32.8 мм |
| Кількість модулів | 2 модуля |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | Вниз/Вгору |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 6 АХ в 250 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 0 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 0 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Безгвинтові затискачі |
| Стандарти | Директива з низьковольтного обладнання відповідний RoHS IEC 60669-1 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...50°C |
| Тип виробу | Вимикач |
| Тип покриття | Порошкове покриття |
| Функція вимикача | кнопковий вимикач |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Алюміній |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 926,16 ₴

