
Вимикач картковий Schneider Electric Unica New 10А з підсвіткою, 2 модулі, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Карточний вимикач з підсвіткою 10А, 2 модулі білий. Unica New, Schneider electric
Безумно чарівний, розумний і простий

Колекція Unica New від Schneider Electric містить два нові дизайни рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з закругленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній і бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які преломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» і «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілена в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрообладнання як в сучасних, так і в класичних інтер'єрах.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ялинковий хвіст» дозволяє вирівнювати механізми один відносно одного, оптимізуючи і спрощуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами і додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і споживанням енергії, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser в поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне й економічне управління цілим домом.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Ширина: 45 мм
- Вага: 0,0323 кг
- Висота: 45 мм
- Глибина: 39.95 мм
- Глибина монтажу: 21.15 мм
- Кількість модулів: 2 модулі
- Комплектація: Механізм
- Маркування: Без маркування
- Матеріал: Термопластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 10 А, 250 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Зажимання
- Серія: Unica New
- Перетин кабелю: 0 ... 2,5 мм² жорсткий кабель, 0 ... 2,5 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Безвинтові зажимы
- Стандарти: Директива щодо низьковольтного обладнання, відповідно до RoHS, IEC 60669-1
- Ступінь захисту: IK IK04
- Ступінь захисту, IP: IP21 D
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…50°C
- Тип виробу: Вимикач
- Тип покриття: Глянцева
- Функція вимикача: 1-полюсний на 1 напрямок
- Характеристики навколишнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Білий
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0323 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 39.95 |
| Глибина монтажу | 21.15 мм |
| Кількість модулів | 2 модуля |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | Без маркування |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 10 АХ в 250 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 0 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 0 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Безгвинтові затискачі |
| Стандарти | Директива з низьковольтного обладнання відповідний RoHS IEC 60669-1 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...50°C |
| Тип виробу | Вимикач |
| Тип покриття | Глянцева |
| Функція вимикача | 1-полюсний на 1 напрямок |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Білий |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 1 176,06 ₴

