
Диммер Schneider Electric Unica New, алюміній, LED, 16А, простий монтаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Універсальний поворот. Диммер для LED ламп алюміній. Unica New, Schneider Electric
Безумно чарівна, розумна та проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нових дизайну рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - вишуканою формою квадрата з округленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних та стильних кольорів: від яскравого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяють комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які переломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і неначе іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних та елегантних варіантів поверхні, стильні і приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» і «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш та елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як в сучасному, так і в класичному інтер'єрі.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ласточкин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи та полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і енергоспоживанням, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів та жалюзі (штор), а також для створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління всім домом.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Вага: 0,129 кг
- Висота: 45 мм
- Глибина: 47 мм
- Глибина монтажу: 29 мм
- Кількість модулів: 2 модулі
- Комплектація: Механізм
- Маркування: Без маркування
- Матеріал: Термо пластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 16 А при 250 В змінного струму 50 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Болтами
- Серія: Unica New
- Перетин кабелю: 1,5 ... 2,5 мм² жорсткий кабель, 1,5 ... 2,5 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Гвинтові затискачі
- Стандарти: Директива по низьковольтному обладнанню, відповідний RoHS, IEC 60669-1
- Ступінь захисту IK: IK04
- Ступінь захисту, IP: IP21 D, IP20
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…40°C
- Тип виробу: Диммер
- Тип покриття: Порошкове покриття
- Функція вимикача: З функцією пам'яті
- Характеристики навколишнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Алюміній
- Ширина: 45 мм
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,129 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 47 |
| Глибина монтажу | 29 мм |
| Кількість модулів | 2 модуля |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | Без маркування |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 А в 250 В змінного струму 50 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Болтами |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 1,5 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 1,5 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Гвинтові затискачі |
| Стандарти | Директива з низьковольтного обладнання відповідний RoHS IEC 60669-1 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D IP20 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...40°C |
| Тип виробу | Димер |
| Тип покриття | Порошкове покриття |
| Функція вимикача | З функцією пам'яті |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Алюміній |
| Ширина | 45 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 7 488,33 ₴

