
Датчик руху з вимикачем 10A алюміній Unica New, Schneider Electric
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Датчик руху з вимикачем 10 A алюміній. Unica New, Schneider Electric.
Безумно приваблива, розумна та проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нових дизайни рамок: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з закругленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних та універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних та стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які преломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» та «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрофурнітуру як в сучасних, так і в класичних інтер'єрах.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманіття варіантів і гнучкість установки. Нова конструкція супортів з системою «ласточкин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми один відносно одного, оптимізуючи та спростивши роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і споживанням енергії, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у комбінації з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів та жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління цілим домом.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Ширина: 45 мм
- Висота: 45 мм
- Глибина: 44 мм
- Глибина монтажу: 29 мм
- Кількість модулів: 2 модулі
- Комплектація: Механізм
- Матеріал: Термопластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 10 А при 230 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Гвинтами
- Серія: Unica New
- Перетин кабелю: 1,5 ... 2,5 мм² жорсткий кабель, 1,5 ... 2,5 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Гвинтові зажимы
- Стандарти: EN 301-489-17, EN 60669-2-1, EN 300-328, EN 60730-2-7
- Ступінь захисту: IK IK04
- Ступінь захисту, IP: IP21 D, IP20
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…40°C
- Тип виробу: Датчик руху
- Тип покриття: Порошкове покриття
- Характеристики навколишнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Алюмій
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,042 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 44 |
| Глибина монтажу | 29 мм |
| Кількість модулів | 2 модуля |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | Без маркування |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 10 АХ 230 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Болтами |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 1,5 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 1,5 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Гвинтові затискачі |
| Стандарти | EN 301-489-17 EN 60669-2-1 EN 300-328 EN 60730-2-7 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D IP20 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...40°C |
| Тип виробу | Датчик руху |
| Тип покриття | Порошкове покриття |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Алюміній |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 7 676,01 ₴

