
Таймер зворотного відліку Schneider Electric Unica New 10 A, білий, глянцевий, з гвинтовими затискачами
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Таймер зворотного відліку 10 A білий. Unica New, Schneider Electric
Безмежно приваблива, розумна та проста

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нових дизайни рамки: Unica Studio та Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з округлими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних та універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній та бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних та стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, що дозволяє комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які заломлюють біле світло. Ця технологія робить колір насиченим і наче іскристим зсередини. Studio Metal - це п'ять суперсучасних та елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» та «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяють використовувати електрофурнітуру як в сучасному, так і в класичному інтер'єрі.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів та гнучкість установки. Нова конструкція супортів із системою «ласточкин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми один щодо одного, оптимізуючи та полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом та споживанням енергії, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без установки складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів і жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління цілим домом.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Вага: 0,045 кг
- Висота: 45 мм
- Глибина: 41 мм
- Глибина монтажу: 29 мм
- Кількість модулів: 2 модулі
- Комплектація: Механізм
- Маркування: символ Таймеру
- Матеріал: Термопластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 10 A при 230 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Болтами
- Серія: Unica New
- Січення кабелю: 1,5 ... 2,5 мм² жорсткий кабель; 1,5 ... 2,5 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Гвинтові затиски
- Стандарти: EN 301-489-17, EN 60669-2-1, EN 300-328, EN 60730-2-7
- Ступінь захисту: IK IK04
- Ступінь захисту, IP: IP21 D, IP20
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…40°C
- Тип виробу: Таймер зворотного відліку
- Тип покриття: Гладке
- Характеристики довкілля: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Білий
- Ширина: 45 мм
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,045 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 41 |
| Глибина монтажу | 29 мм |
| Кількість модулів | 2 модуля |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | символ Таймеру |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 10 АХ 230 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Болтами |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 1,5 ... 2,5 мм2 жорсткий кабель 1,5 ... 2,5 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Гвинтові затискачі |
| Стандарти | EN 301-489-17 EN 60669-2-1 EN 300-328 EN 60730-2-7 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D IP20 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...40°C |
| Тип виробу | Таймер зворотного відліку |
| Тип покриття | Глянцева |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 5 414,67 ₴

