
Двополюсний вимикач Schneider Electric Unica New 16А, білий, 1 модуль
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Двохполюсний вимикач 16А 1 модуль білий. Unica New, Schneider Electric
Безумно чарівний, розумний і простий

Колекція Unica New від Schneider Electric включає в себе два нових дизайни рамки: Unica Studio і Unica Pure.
Дизайн Unica Studio представлений трьома колекціями: Studio, Studio Color та Studio Metal, які об'єднуються дизайном рамок - витонченою формою квадрата з округленими кутами.
Рамки Studio доступні в чотирьох популярних і універсальних кольорах: білий, антрацит, алюміній і бежевий.
Studio Color - це палітра з дев'яти сучасних і стильних кольорів: від соковитого «зеленого яблука» до стриманого сірого. Рамки пристроїв складаються з двох панелей, дозволяючи комбінувати кольори. Покриття рамок Studio Color містить спеціальні вкраплення, які преломлюють біле світло, роблячи колір насиченим і ніби іскристим зсередини. Studio Metal - це п’ять суперсучасних і елегантних варіантів поверхні, стильні та приємні на дотик. Завдяки фактурному покриттю Studio Metal відбитки пальців не залишаються на виробі. Рамки колекції доступні в основних металевих відтінках: «золото», «хром», «мідь», «нікель» та «бронза».
Дизайн Unica Pure - це розкіш і елегантність, втілені в натуральних матеріалах: склі, камені, дереві та металі. Unica Pure має квадратні рамки та велику квадратну клавішу. Ідеальний баланс форми, функціональності та актуального стилю дозволяє використовувати електрообладнання як у сучасному, так і в класичному інтер'єрі.

Серія Unica New відрізняється легкістю монтажу, а модульна конструкція забезпечує різноманітність варіантів та гнучкість встановлення. Нова конструкція супортів із системою «ластівчин хвіст» дозволяє вирівнювати механізми відносно один одного, оптимізуючи та полегшуючи роботу електриків. Крім того, легкодоступні кнопки фіксаторів, розетки з швидкозажимними клемами та додаткове місце для проводки забезпечують зручну та швидку роботу з Unica New.

Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica New, роблять її ідеальним рішенням для «розумного» дому з використанням підключених пристроїв у системі Wiser від Schneider Electric. Wiser - це рішення для управління комфортом і споживанням енергії, яке дозволяє використовувати популярні функції «розумного дому» без встановлення складного високотехнологічного обладнання. Пристрої Wiser у поєднанні з серією Unica New відкривають додаткові можливості для забезпечення оптимізованої, комфортної та ефективної роботи освітлювальних приладів та жалюзі (штор), а також створення світлових сцен. Серія Unica New може бути інтегрована в систему KNX, що забезпечує дистанційне, комфортне, безпечне та економічне управління цілим домом.
Ключові характеристики
- Стан: Нове
- Ширина: 22.5 мм
- Вага: 0,0206 кг
- Висота: 45 мм
- Глибина: 37.75 мм
- Глибина монтажу: 24.65 мм
- Кількість модулів: 1 модуль
- Комплектація: Механізм
- Маркування: 0-1
- Матеріал: Термопластик ABS, Полікарбонат
- Номінальний струм: 16 АХ в 250 В змінного струму 50/60 Гц
- Робоча температура: -5…40°C
- Режим фіксації: Зажим
- Серія: Unica New
- Перетин кабелю: 0 ... 4 мм² жорсткий кабель, 0 ... 4 мм² гнучкий кабель
- З'єднання-клеми: Безвинтові зажимі
- Стандарти: Директива по низьковольтному обладнанню, відповідно RoHS, IEC 60669-1
- Степінь захисту: IK IK04
- Степінь захисту, IP: IP21 D
- Температура навколишнього середовища при зберіганні: -5…50°C
- Тип виробу: Вимикач
- Тип покриття: Гладке
- Характеристики навколишнього середовища: Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ
- Колір: Білий
- Електрична міцність ізоляції: 2000 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0206 |
| Висота | 45 |
| Глибина | 37.75 |
| Глибина монтажу | 24.65 мм |
| Кількість модулів | 1 модуль |
| Комплектація | Механізм |
| Маркування | 0-1 |
| Матеріал | Термопластик ABS, Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 АХ в 250 В змінного струму 50/60 Гц |
| Робоча температура | -5...40°C |
| Режим фіксації | Затискання |
| Серія | Unica New |
| Перетин кабелю | 0 ... 4 мм2 жорсткий кабель 0 ... 4 мм2 гнучкий кабель |
| З'єднання-клеми | Безгвинтові затискачі |
| Стандарти | Директива з низьковольтного обладнання відповідний RoHS IEC 60669-1 |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту, IP | IP21 D |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -5...50°C |
| Тип виробу | Вимикач |
| Тип покриття | Глянцева |
| Характеристики навколишнього середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, масло, спирт, стійкий до УФ |
| Колір | Білий |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 |
- Ціна: від 686,97 ₴

