
Електронний тижневий таймер THC15 16А, АСКО-УКРЕМ, IP30 для освітлення та насосів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таймер тижневий електронний THC15 16А, АСКО-УКРЕМ
Призначений для відліку інтервалів часу протягом тижня для автоматичного управління електрообладнанням.
Ключові характеристики
- Захист обладнання від води та пилу: IP30
- Кількість рядків: 3
- Максимальна робоча температура: 45°C
- Мінімальна робоча температура: -5°C
- Наявність монітора: Так
- Наявність розетки: Ні
- Напруга: 220В
- Живлення: Мережа 220В
- Тип: Тижневий
- Форм-фактор: Корпус для кріплення на DIN-рейку
- Колір символів: Чорний
- Колір фону: Зелений
- Ширина: 18 см
Застосування таймера
- Для вивісок
- Для систем водозабезпечення
- Для насосів
- Побутове
- Для освітлення всередині приміщень
- Для водонагрівачів
- Для систем вентиляції та кондиціювання
- Для систем поливу
- Для вентиляторів
- Для вуличного освітлення
- Для охоронних систем і сигналізацій
Принцип роботи
Електронний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рядків | 3 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | Немає |
| Застосування таймера | Для вивісок, Для систем водозабезпечення, Для насосів, Побутове, Для освітлення всередині приміщень, Для водонагрівачів, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для систем поливу, Для вентиляторів, Для вуличного освітлення, Для охоронних систем та сигналізації |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Колір символів | Чорний |
| Колір фону | Зелений |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP30 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: від 823,93 ₴

