
Світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ LED-R-170-12 12Вт 6400К для дому та офісу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вбудований точковий світильник ЄВРОСВІТ 12Вт круг LED-R-170-12 6400К
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВІТ 12 Вт круг LED-R-170-12 6400 К підходить для дому та офісу, салонів краси, магазинів, готелів і ресторанів.
Він достатньо яскравий і потужний для технічних приміщень, коридорів, вітрин. Його світлодіоди розташовані так, що він наповнить будь-яке приміщення м'яким холодним світлом без нав'язливого мерехтіння та відблисків. Такі лампи часто монтують у підвісні стелі.
Переваги світильника LED-R-170-12 12W 6400 К
• Металевий профіль. Жорсткий каркас зміцнює прилад і відводить тепло – лампа не перегріватиметься.
• Якісне освітлення при низькому споживанні електроенергії. Лампа споживає 12 Вт, але світить так само яскраво, як лампочка розжарювання потужністю 100 Вт.
• Безпека для навколишнього середовища. Світильник виготовлений з екологічних матеріалів, які не можуть зашкодити здоров’ю. Під час роботи він не випромінює інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Його можна використовувати в школі, дитячому садку або повісити в коридорі дому.
• Стійкість до перепадів напруги й температури. Навіть якщо напруга в мережі змінюється в діапазоні 100-240 V, лампа не перегорить і не буде мерехтіти. Ця властивість допомагає зекономити гроші, зберегти зір і нерви. Робота при температурі від -20 до +40 також не є проблемою для приладу – його можна встановити в приміщенні, де постійно спекотно або немає опалення.
Характеристики товару
- Кількість джерел світла: 1
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал плафона, підвісок: алюміній
- Потужність лампи: 12 Вт
- Направлене світло: Ні
- Напруга мережі: 175~250 В
- Ступінь захисту: IP 20
- Форма: Квадратна
- Колір: Білий
- Розмір врізки: 280*280 мм
- Висота: 10 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Вбудований
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 300*300*19 мм
- Спосіб монтажу: Вбудований
- Тип: Точкові світильники
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К)
В інтернет-магазині «eleteh.com» ви знайдете світлодіодні лампи для квартири, офісу або заводу. Не можете вибрати підходящий світильник – замовте безкоштовну консультацію менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 280*280 мм |
| Висота | 10 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 300*300*19 мм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
- Ціна: від 143,65 ₴

