-15%










Світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 6 Вт квадрат LED-SS-120-6 6400 К для дому та офісу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий накладний ЕВРОСВЕТ 6 Вт квадрат LED-SS-120-6 6400 К
Світильник точковий накладний ЕВРОСВЕТ 6 Вт квадрат LED-SS-120-6 6400 К купують для дому, офісів, підприємств.
Такі лампи беруть для оформлення ресторанів, готелів, для підсвітки вітрин магазинів або невеликих рекламних плакатів. Компактний прилад не захаращує простір і візуально збільшує приміщення.
Переваги LED-світильника
Покупці цінують цю модель за економічність, адже вона потребує в рази менше енергії, ніж лампочка розжарювання. Накладний світильник легко монтується. Він видає м'яке холодне світло з теплотой 6400 К, при якому комфортно читати, щось майструвати або ремонтувати. Основні плюси світильника:
- Безпека – світлодіодні світильники виготовлені з матеріалу, в якому немає небезпечних хімічних сполук. Вони не потребують особливих умов утилізації, як флуоресцентні або газорозрядні лампи з ртуттю;
- Довговічність – така лампочка може світити до 30 000 годин. Навіть якщо один світлодіод перегорить, вона продовжить працювати;
- Надійність – світильник працює без перебоїв при напрузі від 95 до 240 V і при температурі в межах -20 / +40 градусів.
Як не помилитися при виборі освітлювального приладу?
Інтернет-магазин «Електротех-монтаж» пропонує світлодіодні лампи різної потужності для дому та підприємств.
Вся продукція має гарантію якості один рік.
Технічні характеристики
- Потужність лампи: 6 Вт
- Напруга мережі: 175~250 В
- Форма: Квадратна
- Колір: Білий
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Врізний розмір: 108*108 мм
- Висота: 30 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 120 мм
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Накладний
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 112*112*35 мм
- Світловий потік: 420 Лм
- Спосіб монтажу: Накладний
- Термін служби: 35000 год
- Температурний режим: -20 +40 C
- Тип: Точкові світильники
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К)
- Ширина: 120 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 108*108 мм |
| Висота | 30 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Довжина | 120 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 112*112*35 мм |
| Світловий потік | 420 Лм |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби | 35000 ч |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Ширина | 120 |
- Ціна: від 126,65 ₴

