
Світильник точковий Евросвіт LED 24W 6400К накладний квадратний для дому та офісу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий Євросвіт 24W 6400К накладний
Точковий світильник накладний ЄВРОСВІТ 24 Вт квадрат LED-SS-300-24 6400 К використовують для дому, офісів, ресторанів і готелів. Він невеликий – 300х300х35 мм. Прилад застосовують для створення світлових акцентів в інтер'єрі та як додаткове освітлення над робочим місцем – на кухні або над письмовим столом.
Переваги світильника LED-SS-300-6400-24
LED-світильник – це готовий пристрій, до якого не потрібно додатково купувати лампи або стабілізатори. Накладну модель легко встановити на стелю або стіну. Лампа розрахована на 30 тисяч годин роботи – 1250 днів світла. Основні плюси світлодіодного світильника:
• Економічність – прилад потужністю 24 Вт дає стільки ж світла, скільки й лампочка 180 Вт, що дозволить вам економити на електриці;
• Комфорт – денне світло з теплотой 6400 К приємне для очей, не дратує і не втомлює;
• Підвищена контрастність – світильник використовують для підсвічування вітрин і дзеркал, адже природне світло не спотворює кольори;
• Яскравість – світильник, який дає 1680 Лм світла, замінить масивну люстру в маленькій кімнаті;
• Надійність – прилад стабільно працює при коливаннях в мережі від 95 до 240 V. Світло не буде мерехтіти або гаснути.
Технічні характеристики
- Кількість в наборі: 1
- Кількість джерел світла: 1
- Матеріал каркасу: метал
- Потужність лампи: 24 Вт
- Направлене світло: Ні
- Напруга мережі: 175~250 В
- Степінь захисту: IP 20
- Форма: Квадратна
- Колір: Білий
- Врізний розмір: 280*280 мм
- Висота: 30 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 300 мм
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Накладний
- Потужність: 24 Вт
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина\ширина\товщина): 300*300*35 мм
- Світловий потік: 1680 Лм
- Спосіб монтажу: Накладний
- Тривалість служби: 35000 год
- Тип: Точкові світильники
- Тип лампи: LED
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К)
- Ширина: 300 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 280*280 мм |
| Висота | 30 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Довжина | 300 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 300*300*35 мм |
| Світловий потік | 1680 Лм |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Ширина | 300 |
- Ціна: від 381,65 ₴

