-15%










Світильник точковий Євросвіт 12W накладний LED, денне світло 4200K, IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий Євросвіт 12W 4200К накладний
Яскравий світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 12 Вт круг LED-SR-170-12 4200 К світить м’яким затишним світлом, що не спотворює кольори.
Чому накладний LED-світильник подобається покупцям
Цю накладну лампу більшість покупців придбають для освітлення приміщень з низькими стелями, де немає можливості використовувати вбудовану світлотехніку. Світильник зручний у різних ситуаціях:
- Потрібен світло в коридор, передпокій, гардероб або інше невелике приміщення? Ця модель освітить площу до 4-5 кв.м.
- Світло в приміщенні потрібно цілодобово? Лампа споживає всього 12 Вт, тому в кінці місяця рахунок за електроенергію виявиться невеликим.
- Зламався світильник? Зберіть осколки та викиньте разом із побутовим сміттям, спеціальної обробки приміщення не вимагатиме.
- Лампи незручно міняти? Світлодіоди прослужать при використанні в 8-9 годинному режимі близько 5 років.
Технічні характеристики
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність лампи: 12 Вт
- Направлене світло: Ні
- Напруга мережі: 175~250 В
- Ступінь захисту: IP 20
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форма: Кругла
- Колір: Білий
- Вбудований розмір: 160 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Накладний
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 170*35 мм
- Світловий потік: 840 Лм
- Спосіб монтажу: Накладний
- Термін служби: 35000 год
- Тип: Точкові світильники
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: денне світло (4200K)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 160 мм |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 170*35 мм |
| Світловий потік | 840 Лм |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
- Ціна: від 152,15 ₴

