
Світильник точковий Евросвіт 24W LED накладний, 4200K, білий, IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий Євросвіт 24W 4200К накладний
Надійний світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 24 Вт круг LED-SR-300-24 4200 К обирають для житлових, офісних та господарських приміщень, де потрібне яскраве світло.
Що приваблює покупців у накладному LED-світильнику
Для монтажу софіта не потрібно вирізати отвори. Установка лампи здійснюється на монтажну планку, яка входить у комплект. Сама планка фіксується на 2 отвори, які просверлюються в основі.
Покупцям подобаються й інші характеристики світильника:
- Оптимальна температура освітлення – м'яке світло не різує очі і не викликає втоми;
- Довгий термін служби – навіть якщо світло буде горіти по 8-9 годин на день, лампа працюватиме приблизно 5 років;
- Висока надійність – на світильник надається гарантія якості 1 рік;
- Широкий температурний діапазон – прилад освітлення працює при температурі від -20 до +40°C, тому його можна встановити на балконі, в неопалювальних господарських будівлях, на сходах або в гаражі.
Як швидко обрати та купити світлотехніку?
Щоб підібрати потрібний світильник, зверніться до консультантів інтернет-магазину «Електротех-монтаж». Просто розкажіть спеціалісту, в яке приміщення потрібно встановити освітлення. Пропонуємо оптимальну модель для вашого кабінету, вітальні або гаража, доставимо товари протягом 1 дня після оплати.
Ключові характеристики
- Матеріал каркасу: метал
- Потужність лампи: 24 Вт
- Направлене світло: Ні
- Напруга мережі: 175~250 В
- Ступінь захисту: IP 20
- Форма: Кругла
- Колір: Білий
- Врізний розмір: 276 мм
- Висота (1): 35 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Накладний
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 300*35 мм
- Світловий потік: 1680 Лм
- Спосіб монтажу: Накладний
- Термін служби: 35000 год
- Тип: Точкові світильники
- Тип лампи: LED
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: денне світло (4200K)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 276 мм |
| Висота | 35 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 300*35 мм |
| Світловий потік | 1680 Лм |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
- Ціна: від 356,15 ₴

