


Євросвіт LED-R-90-3 Вбудований Точковий Светильник 3Вт 6400К, IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вбудований світильник Євросвіт LED-R-90-3 3В 6400К
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 3 Вт круглий LED-R-90-3 6400 К – рішення для освітлення квартир, офісів та громадських місць.
Дизайнери люблять точкові світильники за можливість урізноманітнити інтер'єр. За їх допомогою зонують простір, створюючи нижнє, верхнє та бічне підсвічування.
Переваги вбудованих LED-світильників
• Функціональність. Використовуються для установки в підвісні стелі, підлогу, стіни та меблі.
• Економічність. Споживають електроенергії до 5 разів менше, ніж звичайні лампи розжарювання.
• Екологічність. Не містять шкідливих речовин, не потребують спеціальної утилізації.
• Довговічність. Термін служби понад 30 000 годин або від 5 років.
• Непритомність. Робочий діапазон від -20 до +40 °C, що робить їх нечутливими до різких перепадів температури.
Як правильно вибрати світлодіодні світильники
Вбудовані лампи відрізняються за:
- Потужністю;
- Кольору світіння;
- Розмірами;
- Дизайном.
В інтернет-магазині “eleteh.com” ви знайдете освітлювальне обладнання, виготовлене з використанням LED-технологій.
Технічні характеристики
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність лампи: 3 Вт
- Напруга мережі: 175~250 В
- Форма: Кругла
- Колір: Білий
- Колір арматури (основи): Білий
- Вбудований розмір: 70 мм
- Висота: 10 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 85 мм
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 3 Вт
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 85*19 мм
- Світловий потік: 210 Лм
- Спосіб монтажу: Вбудований
- Термін служби: 35000 год
- Тип: Точкові світильники
- Тип лампи: LED
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 70 мм |
| Висота | 10 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Довжина | 85 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 85*19 мм |
| Світловий потік | 210 Лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
- Ціна: від 84,15 ₴

