-15%


Світильник точковий Євросвіт LED R-170-12 12W 4200K для вбудовування в стелю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий Євросвіт 12W 4200K вбудований
Світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ 12 Вт круг LED-R-170-12 4200 К використовують для розміщення на підвісних стелях. Його використовують в магазинах і модних бутиках, салонах краси, шоу-румах, ресторанах, квартирах. Світлодіоди в лампі розташовані так, що вона заповнює приміщення розсіяним денним світлом, яке не сліпить і не дає відблисків.
Переваги світлодіодного світильника LED-R-170-12 12W 4200K
Монтувати вбудований світильник швидко і просто. Жорсткий металевий корпус відводить тепло і виконує роль каркаса.
Основні плюси:
- Комбінація економічності та якості. Світильник має таку ж яскравість, як лампочка розжарювання 100 Вт, але споживає всього 12 Вт.
- Екологічність. Матеріали, з яких виготовлена лампа, безпечні, не вивільняють пари ртуті або інші токсичні речовини. Навіть якщо пристрій розіб'ється, він не зашкодить здоров'ю. Світильник не випромінює ультрафіолет.
- Стійкість до стресу. Навіть при постійних перепадах напруги світильник не буде мерехтіти або гаснути. Він спокійно витримує скачки в діапазоні 100 – 240 V. Освітлювальний прилад працює при температурі від -20 до +40.
Технічні характеристики:
- Степінь захисту: IP 20
- Форма: Кругла
- Вбудований розмір: 160 мм
- Висота: 10 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Клас енергоспоживання: A+++
- Кількість в упаковці: 60
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 12 Вт
- Напруга: 220 В
- Напруга живлення: 95-240 V
- Застосування освітлення: Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів
- Розмір продукту: 170*19 мм
- Спосіб монтажу: Вбудований
- Термін служби: 25000 годин
- Тип: Точкові світильники
- Тип лампи: LED
- Тип монтажу: Вбудований
- Тип освітлення: Світильник
- Тип розсіювача: Опал
- Тип світильника: Точковий
- Кут розсіювання: 160 °
- Колір корпусу: Білий
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Частота: 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 12 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Точковий |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 160 мм |
| Висота | 10 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Гарантійний термін | 12 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість в упаковці | 60 |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Напруга | 220 |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 170*19 мм |
| Термін служби | 25000 |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
- Ціна: від 143,65 ₴

