-10%


Кнопка прохідного вимикача Berker W.1 з вологозахистом IP55, 10А, сірий колір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка прохідного вимикача сірого кольору, 10АX / 250В W.1.
Унікальність серії berker.W1
Перш за все, серія berker.W1 міцна, надійна і захищена від вологи. Завдяки високому рівню захисту IP 55, її можна використовувати як всередині, так і зовні будівлі, в будь-яку пору року і в будь-якому місці. Це доречний вибір, коли вам потрібно встановити вимикач у місці, де він постійно контактує з рідиною або пилом.
Володар премії "Design Plus powered by light + building" та "German Design Award" у сегменті "Excellent Product Design" (категорія "Електрообладнання будівель").
Рамки, кнопки та накладки серії W.1 доступні в кольорах: сірий, полярна білизна.
Ключові характеристики
- Підтримка ступеня вологозахисту IP55.
- Виконання: від 1 до 3 постів за умови горизонтального монтажу.
- 1 або 2 пости при вертикальній установці.
- Зовнішні розміри (1 пост): 76 х 76 мм.

Технічні дані
- Кількість каналів: 1
- Кількість кнопок: 1
- Максимальне навантаження на лінію: 2200 Вт
- Матеріал корпусу: Термопластик
- Потужність: 2200 Вт
- Напруга: 230 В
- Номінальний струм: 10 А
- Підсвітка: Немає
- Перетин підключених проводів: 2.5 мм²
- Стан: Нове
- Спосіб установки: Вбудований
- Ступінь захисту: IP 55
- Тип вимикача: Кнопковий
- Колір кнопки: Сірий
- Колір корпусу: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berker |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: від 440,86 ₴

