
Світлодіодна панель 36W PANEL-B2B-595 5000K для офісів та навчальних закладів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна панель 36W Панель-B2B-595 5000K, Євросвіт
Опис товару Світильник світлодіодна панель 36Вт PANEL-B2B-595 5000K:
Світильник світлодіодна панель 36Вт PANEL-B2B 6400K - нове покоління панелей 600х600, в якому враховано досвід попередніх моделей.
Усі переваги збережені, такі як:
• Приємне заливне світло холодного спектра.
• Зручність монтажу, особливо в стелю типу Армстронг.
• Якість матеріалів, що забезпечують респектабельний зовнішній вигляд, завдяки якому наші панелі встановлені у багатьох бізнес-центрах та житлових комплексах класу А.
• Високий світловий потік при невеликому споживанні енергії.
В цій моделі ми врахували вимоги ринку України до офісних світлодіодних світильників, а саме покращили тепловідведення, що в перспективі може продовжити термін його служби. Також ми застосували інші матеріали, які з часом не жовтіють, що позитивно позначиться на зовнішньому вигляді в подальшій перспективі. При цьому його вартість залишилася незмінною, що буде приємно дізнатися нашим клієнтам.
Пишіть або телефонуйте нам, якщо у вас залишилися питання або з метою придбання товарів!
Ключові характеристики:
- Висота: 220 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 595 мм
- Кількість в упаковці: 10 шт
- Максимальна робоча температура: 40 °C
- Мінімальна робоча температура: -20 °C
- Потужність: 36 Вт
- Світловий потік: 3060 Лм
- Спосіб монтажу: Вбудований
- Ступінь захисту: IP 20
- Структура рефлектора: Гладка
- Тип ПРА: Електронний пускорегулюючий апарат
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип освітлення: Світильник
- Тип розсіювача: Опал
- Тип світильника: Загального освітлення
- Кут випромінювання світла: 120°
- Форма: Квадратна
- Колір корпусу: Білий
- Колір світіння: Нейтральний
- Частота: 50 Гц
- Термін служби: 25000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип розсіювача | Опал |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 36 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3060 лм |
| Максимальна колірна температура | 595 К |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: від 577,15 ₴

