
Світильник точковий Євросвіт 9W LED 6400K вбудований квадратний для стель
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий Євросвіт 9W 6400К вбудовуваний
Компактний точковий вбудовуваний світильник ЄВРОСВІТ 9 Вт квадрат LED-S-150-9 6400 К купують для установки в натяжні стелі, адже він практично не нагрівається під час роботи і випромінює багато світла.
Чим привабливі LED-світильники
Для освітлення гардеробної, коридору або санвузла потрібно 3-5 світильників, адже 1 лампа може освітлювати 3,5-4 кв.м. площі. Світильники також стануть у нагоді для підсвітки деталей інтер’єру – картин, вітражів, камінів. Цю модель обирають за:
- Приглушене розсіяне світло – не навантажує очі і створює в кімнаті затишну атмосферу;
- Енергоефективність – лампа споживає всього 9 Вт, що зменшує витрати на освітлення;
- Широкий діапазон температур – світильник працює в сухих приміщеннях при температурі від -20 до +40°C;
- Надійність і довговічність – лампа служить 35 000 годин;
- Екологічність – у світильнику немає важких металів, їх легко утилізувати з побутовими відходами.
В каталозі інтернет-магазину «Електротех-монтаж» знайдуться прилади освітлення різного розміру, потужності та форми. На всю світлотехніку надається річна гарантія якості. Замовте консультацію менеджера онлайн або по телефону, і він підбере світильник для вашого дому, офісу чи майстерні.
Технічні характеристики
- Кількість джерел світла: 1;
- Матеріал каркаса: метал;
- Потужність лампи: 9 Вт;
- Направлене світло: Ні;
- Напруга мережі: 175~250 В;
- Степінь захисту: IP 20;
- Форма: Квадратна;
- Колір: Білий;
- Вбудовуваний розмір: 133*133 мм;
- Висота: 10 мм;
- Гарантійний термін: 24 місяці;
- Клас енергоспоживання: A+++;
- Монтаж: Вбудований;
- Напруга живлення: 100-240 V;
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 150*150*19 мм;
- Світловий потік: 630 Лм;
- Спосіб монтажу: Вбудований;
- Термін служби: 35000 год;
- Тип: Точкові світильники;
- Тип лампи: LED;
- Тип світильника: Точковий;
- Кут розсіювання: 120 °;
- Рівень захисту: IP 20;
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400К).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 133*133 мм |
| Висота | 10 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 100-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 150*150*19 мм |
| Світловий потік | 630 Лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
- Ціна: від 135,15 ₴

