
Світильник точковий Євросвіт 12W LED, холодне світло 6400К, вбудований квадратний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий Євросвіт 12W 6400K вбудовуваний
Світильник точковий вбудовуваний ЄВРОСВІТ 12 Вт квадрат LED-S-170-12 6400 К призначений для вбудовування в підвісні стелі та меблі. Оскільки це освітлювальний прилад з м'яким холодним світлом, його встановлюють у робочих приміщеннях, таких як громадські заклади, офіси або лікувальні установи.
Ключові характеристики
- Кількість джерел світла: 1
- Матеріал каркаса: метал
- Потужність лампи: 12 Вт
- Направлене світло: Так
- Напруга мережі: 175~250 В
- Ступінь захисту: IP 20
- Форма: квадратна
- Колір: білий
- Вбудовуваний розмір: 157*157 мм
- Висота: 10 мм
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 170 мм
- Клас енергоспоживання: A+++
- Монтаж: вбудовуваний
- Напруга живлення: 95-240 V
- Розмір продукту (довжина/ширина/товщина): 170*170*19 мм
- Світловий потік: 840 Лм
- Спосіб монтажу: вбудовуваний
- Термін служби: 35000 годин
- Тип: точкові світильники
- Тип лампи: LED
- Тип світильника: точковий
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: м'яке холодне світло (6400K)
- Ширина: 170 мм
5 особливостей LED-світильників:
1. М'яке, яскраве світло. При потужності 12 Вт, він освітлює приміщення як лампа накалювання 120 Вт, не створює відблисків, променів та райдужних плям.
2. Економія. Споживання електрики в 5 разів нижче, ніж у звичайної лампочки, а служить він у 50 разів довше.
3. Безпека. При виробництві використовуються матеріали, що не виділяють шкідливих речовин. Їх не потрібно утилізувати у спеціальному порядку.
4. Надійність. Лампи не реагують на перепади температури, працюють безшумно і без мерехтіння. Гарантійний термін – 1 рік.
Купити світлодіодні світильники в інтернеті можна у нас ;)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 157*157 мм |
| Висота | 10 |
| Гарантій термін | 24 місяці |
| Довжина | 170 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 95-240 V |
| Розмір продукту (довжина\ширина\товщина) | 170*170*19 мм |
| Світловий потік | 840 Лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 35000 ч |
| Тип | Точкові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Точковий |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | м'який холодний світ (6400К) |
| Ширина | 170 |
- Ціна: від 160,65 ₴

