-14%


Монтажна коробка пластикова E.Next SB IP43 для автоматичного вимикача
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна коробка пластикова SB, IP43 під автоматичний вимикач, вкручуваний, E.Next
Монтажна коробка пластикова з розподільчою коробкою використовується для встановлення вкручуваних автоматичних вимикачів або запобіжників.
Кількість і переріз зажимаємих провідників у клемнику: 5х25 мм.кв. Дверцята: прозора.

Ключові характеристики
- Висота: 342 мм
- Довжина: 166 мм
- Ширина: 117 мм
- Клемна колодка: Так
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Спосіб установки: Накладний
- Ступінь захисту: IP 43
- Тип конструкції: Цільна
- Тип системи: Коробка розподільча
- Форма: Нестандартна
- Колір: Сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Клемна колодка | Так |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 43 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 342 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 117 мм |
- Ціна: від 2 168,59 ₴

