
Реле імпульсне E.Next 10A для дин-рейки, управління освітленням 230V
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсне реле, E.Next
Призначено для управління освітлювальним та іншим електротехнічним обладнанням по двопровідній мережі з декількох місць за допомогою паралельно з'єднаних кнопкових вимикачів.

Ключові характеристики
- Вага: 0.1 кг
- Висота: 90 мм
- Довжина: 65 мм
- Механічна зносостійкість: не менше 1000000 циклів В/О
- Напруга: 230 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Номінальний струм In: 10 А
- Тип монтажу: Дін-рейка
- Характеристика: Контакт 1 С/О
- Ширина: 17.8 мм
- Електрична зносостійкість: не менше 100000 циклів В/О
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага | 0.1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальний струм In, А | 10 |
| Характеристика | Контакт: 1 З/О |
| Тип монтажу | Дін-рейка |
| Напруга | 230 |
| Електрична зносостійкість, циклів В/О, не менше | 100000 |
| Механічна зносостійкість, циклів В/О, не менше | 1000000 |
- Ціна: від 581,57 ₴

