-22%


Аварійний світильник LED E.Next, підвісний, з акумулятором, 6 год, IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний підвісний led.M.IP20, постійний, 6 годин, (E.Next)
Світильник аварійний з люмінесцентною лампою e.emerg.297.led.M.6h.IP20 (далі виріб або світильник) призначений для роботи в однофазних мережах напругою 230В частотою 50Гц. Область застосування світильників: забезпечення тимчасового освітлення та індикації у випадку непередбаченого припинення постачання електроенергії в промислових, громадських та побутових приміщеннях.
Виріб відповідає Технічним регламентам безпеки низьковольтного електрообладнання та електромагнітної сумісності обладнання у частині ДСТУ IEC 60598-2-22: 2009, ДСТУ IEC 61547-2001.


Ключові характеристики
- Блок живлення: Немає
- Кількість сторін підсвічування: 2
- Максимальна робоча температура: 50°C
- Піктограма: Немає
- Спосіб монтажу: Стельовий
- Ступінь захисту: IP 20
- Тип освітлення: Світильник
- Тип живлення: Акумулятор
- Колір корпусу: Білий
- Час роботи в аварійному режимі: 6 годин
- Висота: 221мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Довжина: 350мм
- Мінімальна робоча температура: -10°C
- Напруга: 220В
- Режим роботи: Постійний
- Тип акумулятора: Ni-Cad 3,6В 500MAh
- Тип лампи: LED
- Ширина: 28мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Час роботи в аварійному режимі | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 221 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткова комплектація | |
| Піктограма | Ні |
| Блок живлення | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Режим роботи | Постійний |
| Тип лампи | LED |
| Тип акумулятора | Ni-Cad 3,6В 500MAh |
- Ціна: від 1 067,26 ₴

