



Світлодіодна лампа T8 ЄВРОСВІТ PRO 9Вт 4200K G13 600мм для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВІТ PRO 9Вт 4200K L-600, T8, G13
Опис товару Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВІТ PRO 9Вт 4200K L-600, T8, G13:
Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВІТ Т8 PRO, 9 Вт. – технічно вдосконалена версія лампи попередньої моделі. Лампа незамінна для приміщень з нестабільною напругою в мережі.
Корпус
Скляна трубка виконана з екологічно безпечних матеріалів. Матеріал не втрачає своїх властивостей з часом. Зовнішній вигляд лампи зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років експлуатації. Захист IP20.
Цоколь G13
Полікарбонатний, термостійкий, добре ізольований. Не жовтіє з часом.
Світлодіодна стрічка
96 шт. чіпів SMD 2835. Це на 20 більше, ніж у попередній моделі лампи EVROLIGHT Т8.
Стрічка надійно закріплена на корпусі і забезпечує ефективний відвід тепла від світлодіодів, запобігаючи їх надмірному перегріву та швидкій деградації.
Світлодіоди стійкі до перепадів напруги і забезпечують стабільний світловий потік 900 Лм.
Відмінна світлопередача, індекс кольоропередачі, Ra (або CRI) ≥ 80.
Коефіцієнт пульсацій становить менше 5%. Це означає, що T8 PRO не мерехтить, безпечна для очей і в цілому для здоров'я людей. Це особливо важливо для виробничих цехів або заводів, де персонал взаємодіє з обладнанням, що складається з рухомих/обертових частин.
IC драйвер
Коефіцієнт енергоефективності 0,5. Лампа ефективно споживає електроенергію, забезпечуючи яскраве світло в приміщенні та економлячи ваші фінансові витрати.
Широкий діапазон допустимого напруги: 165-300 В. Можна не хвилюватися про перепади та стрибки напруги в електромережі.
Ще більше захисту для найвимогливіших електромереж. В драйвер вбудована система захисту від імпульсних перешкод, два варистори та конденсатор.
Монтаж
Двостороннє підключення, швидка установка.
Гарантія 2 роки.
Ключові характеристики:
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 600 мм
- Кількість в упаковці: 25 штук
- Кількість контактних штифтів цоколя: 2
- Максимальна кольорова температура: 4200K
- Матеріал корпуса: скло
- Потужність: 9 Вт
- Світловий потік: 900 Лм
- Тип лампи: світлодіодна
- Тип цоколя: G13
- Кут світіння: 160°
- Форма лампочки: лінійна
- Колір світіння: теплий білий
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25001 годин
- Тип розсіювача: матовий
- Кут розсіювання: 120°
- Колірна температура: 4000K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25001 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 118,15 ₴

