



Світлодіодна лампа T8 9Вт 6400K ЄВРОСВІТ PRO, G13, 600мм для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ PRO 9Вт 6400K L-600, T8, G13
Опис товару Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ PRO 9Вт 6400K L-600, T8, G13:
Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ Т8 PRO, 9 Вт. – технічно вдосконалена версія лампи попередньої версії. Лампа незамінна для приміщень з нестабільною напругою в мережі.
Ключові характеристики:
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 600 мм
- Кількість у упаковці: 25 шт.
- Максимальна кольорова температура: 6400K
- Матеріал корпусу: Скло
- Потужність: 9 Вт
- Світловий потік: 900 Лм
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Штифт (G13)
- Кут свічення: 320°
- Форма лампочки: Лінійна
- Колір свічення: Синій
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25002 години
- Тип розсіювача: Матовий
- Кут розсіювання: 120°
- Кольорова температура: 4000K
Додаткова інформація:
Корпус лампи виконаний з екологічно безпечних матеріалів, які не втрачають своїх властивостей з часом. Зовнішній вигляд лампи зберігає свій первісний вигляд на протязі багатьох років роботи. Захист IP20 забезпечує надійність у експлуатації.
Полікарбонатний цоколь G13 є термостійким і добре ізольованим, не жовтіє з часом.
Лампа оснащена 96 чіпами SMD 2835, що на 20 чіпів більше, ніж у попередній моделі. Світлодіоди стійкі до перепадів напруги і забезпечують стабільний світловий потік у 900 Лм з відмінною світлопередачею, індекс кольоропередачі Ra ≥ 80. Коефіцієнт пульсацій становить менше 5%, що робить лампу безпечною для очей і здоров'я, особливо у виробничих приміщеннях.
IC драйвер з коефіцієнтом енергоефективності 0,5 забезпечує економію електроенергії, широкий діапазон допустимого напруги: 165-300 В, що робить лампу надійною в умовах перепадів напруги.
Швидка установка з двостороннім підключенням.
Гарантія на виріб складає 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Синій |
| Кут свічення | 320 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 2202 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 118,15 ₴

