


Світлодіодна лампа ЕВРОСВІТ T8 PRO 18Вт 4200K 120см G13 для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВІТ PRO 18Вт 4200K L-1200, T8, G13
Опис товару
Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВІТ Т8 PRO, 18 Вт, є технічно удосконаленою версією лампи попередньої моделі. Лампа незамінна для приміщень з нестабільною напругою в мережі.
Ключові характеристики
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Довжина: 1200 мм
- Кількість в упаковці: 25 штук
- Кількість контактних штифтів патрона: 2
- Максимальна кольорова температура: 4200K
- Матеріал корпусу: скло
- Потужність: 18 Вт
- Світловий потік: 1800 Лм
- Срок служби ламп: 25000 годин
- Тип лампи: світлодіодна
- Тип патрона: G13
- Форма лампочки: лінійна
- Колір світіння: білий
- Розмір: 26x600 мм
- Тип розсіювача: матовий
- Кут світіння: 160°
- Кут розсіювання: 120°
- Кольорова температура: 4000K
Детальні технічні дані
Корпус лампи виконаний з екологічно безпечних матеріалів, які не втрачають своїх властивостей з часом. Зовнішній вигляд лампи зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років роботи. Захист IP20. Патрон G13 виготовлений з полікарбонату, термостійкий і добре ізольований, не жовтіє з часом. Лампа містить 96 шт. чіпів SMD 2835, що на 20 більше, ніж у попередньої моделі. Світлодіоди стійкі до перепадів напруги та забезпечують стабільний світловий потік 1800 Лм з відмінною світлопередачею (індекс Ra ≥ 80) та коефіцієнтом пульсацій менше 5%, що важливо для здоров'я людей. IC драйвер з коефіцієнтом енергетичної ефективності 0,5 забезпечує ефективне споживання електроенергії з широким діапазоном допустимої напруги (165-300 В). Монтаж лампи здійснюється за допомогою двостороннього підключення, що забезпечує швидку установку. Гарантія на продукцію становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25003 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 135,15 ₴

