



Світлодіодна лампа Т8 ЄВРОСВІТ PRO 18Вт 6400K, 1800 Лм, G13, L-1200 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ PRO 18Вт 6400K L-1200, T8, G13
Опис товару Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ PRO 18Вт 6400K L-1200, T8, G13:
Світлодіодна трубчаста лампа ЄВРОСВЕТ Т8 PRO, 18 Вт. – технічно вдосконалена версія лампи попередньої моделі. Лампа незамінна для приміщень з нестабільною напругою в мережі.
Ключові характеристики:
- Гарантія: 2 роки
- Довжина: 1200 мм
- Кількість в упаковці: 25 штук
- Кількість контактних штырів цоколя: 2
- Максимальна кольорова температура: 6400K
- Матеріал корпусу: Скло
- Потужність: 18 Вт
- Світловий потік: 1800 Лм
- Термін служби ламп: 25000 годин
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Штырь (G13)
- Кут світіння: 320°
- Форма лампочки: Лінійна
- Колір світіння: Холодне біле
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25004 години
- Тип розсіювача: Матовий
- Кут розсіювання: 120°
- Кольорова температура: 4000K
Докладні технічні дані:
Корпус світлодіодної лампи виконаний з екологічно безпечних скляних матеріалів, які зберігають свої властивості протягом багатьох років. Лампа має захист IP20.
Цоколь G13 виготовлений з полікарбонату, термостійкого та добре ізольованого матеріалу, який не жовтіє з часом.
Світлодіодна стрічка складається з 96 чіпів SMD 2835, що на 20 більше, ніж у попередній моделі. Стрічка забезпечує ефективний тепло відвод, запобігаючи перегріву світлодіодів та їх швидкій деградації. Світлодіоди стійкі до перепадів напруги і забезпечують стабільний світловий потік у 1800 Лм з відмінною світлопередачею (індекс світлопередачі Ra ≥ 80). Коефіцієнт пульсацій складає менш ніж 5%, що робить лампу безпечною для очей.
IC драйвер має коефіцієнт енергетичної ефективності 0,5, забезпечуючи яскраве світло та економлячи електроенергію. Широкий діапазон допустимого напруги: 165-300 В, що гарантує стабільну роботу при перепадах напруги.
Монтаж лампи здійснюється за допомогою двостороннього підключення, забезпечуючи швидку установку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 320 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25004 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 135,15 ₴

