-15%






Світлодіодна лампа EVROLIGHT L-600 T8 9Вт 720лм холодне світло G13 6400K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа EVROLIGHT L-600 720лм 6400к 9вт трубчаста світлодіодна LED
Лампа EVROLIGHT L-600 — це високоякісна світлодіодна трубчаста лампа, ідеально підходяща для освітлення різних приміщень.
Характеристики товару Лампа EVROLIGHT L-600 720лм 6400к 9вт G13 T8 трубчаста світлодіодна LED
- Потужність: 9 Вт
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Цоколь: G13
- Світловий потік: 720 Лм
- Форма колби: трубка (лінійна)
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 165-265 V
- Виробник: EVROLIGHT
- Термін служби: 25000 год
- Температурний режим: -15 +45 °С
- Тип: світлодіодні лампи
- Кут розсіювання: 160°
- Рівень захисту: IP 20
- Довжина: 600 мм
- Кількість в упаковці: 25
- Кількість контактних штирів цоколя: 2
- Матеріал корпусу: скло
- Тип розсіювача: матовий
- Кут світіння: 160°
- Колір світлодіода: синій
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25005 годин
- Колірна температура: 4000K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Синій |
| Кут свічення | 160 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25005 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 75,65 ₴

