-15%






Лампа EVROLIGHT T8 LED 1200 мм 18 Вт 1400 лм 6400 K G13 для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа EVROLIGHT L-1200 1400лм 6400к 18вт G13 T8 трубчаста світлодіодна LED
Лампа EVROLIGHT L-1200 — це високоефективна світлодіодна трубчаста лампа, призначена для освітлення різного типу приміщень. Вона забезпечує яскраве холодне світло з кольоровою температурою 6400K та потужністю 18Вт, що робить її ідеальним вибором для офісів, магазинів та виробничих приміщень.
Характеристики товару Лампа EVROLIGHT L-1200 1400лм 6400к 18вт G13 T8 трубчаста світлодіодна LED
Основні характеристики:
- Потужність: 18 Вт
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Цоколь: G13
- Світловий потік: 1400 Лм
- Форма колби: Трубка (лінійна)
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 165-265 V
- Виробник: EVROLIGHT
- Термін служби: 25000 годин
- Температурний режим: -15 +45 °C
- Тип: Світлодіодні лампи
- Кут розсіювання: 160 °
- Рівень захисту: IP 20
Технічні дані:
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Довжина: 1205 мм
- Кількість в упаковці: 25 шт
- Кількість контактних штифтів цоколя: 2
- Максимальна кольорова температура: 6400K
- Матеріал корпусу: Скло
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25007 годин
- Тип розсіювача: Матовий
- Кут світіння: 160°
- Колір світіння: Холодний білий
- Вид лампи: Світлодіодна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1205 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25007 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 92,65 ₴

