


Лампа EVROLIGHT L-1500 T8 LED 24Вт 2200лм 6400К G13 для офісів та житлових приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лампа EVROLIGHT L-1500 2200лм 6400к 24вт G13 T8 трубчатий світлодіодний LED
Опис товару
Лампа EVROLIGHT L-1500 2200лм 6400К 24Вт використовується для освітлення житлових, офісних, торгових та виробничих приміщень. М'який холодний колір зі світловим потоком 2200 лм забезпечує відмінну яскравість на великій площі, що дозволяє заощаджувати на кількості ламп при освітленні великих приміщень.
Зазвичай лампу використовують для підсвічування вітрин і коридорів. Рівномірне розсіювання дозволяє уникнути засвітів. Лампа EVROLIGHT L-1500 2200лм 6400К 24Вт часто застосовується і для освітлення робочих місць, оскільки вона миттєво вмикається і працює без шуму та мерехтіння, а також не перегрівається при тривалій роботі.
Термін служби світлодіодів складає 25 000 годин. Практичні вимірювання демонструють можливість лампи витримувати короткочасні коливання напруги в діапазоні 180-265 В без шкоди для світлодіодів. Це особливо актуально при використанні в українських мережах, що не відрізняються стабільністю роботи.
Світлодіодна лампа не містить ртуті, тому не потребує спеціальної утилізації і є екологічною альтернативою традиційним люмінесцентним лампам. До того ж у LED-лампи рівень світлового потоку вищий при меншому енергоспоживанні, що забезпечує економію до 70% у порівнянні з застарілою технологією.
Ключові характеристики
- Довжина: 1500 мм
- Кількість в упаковці: 25 шт.
- Матеріал корпусу: Скло
- Потужність: 24 Вт
- Світловий потік: 2200 лм
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Штырь G13
- Форма лампочки: Лінійна
- Колір світіння: Холодний білий
- Кількість контактних штифтів цоколя: 2
- Розмір: 26x600 мм
- Ресурс роботи: 25009 годин
- Тип розсіювача: Матовий
- Кут розсіювання: 120°
- Колірна температура: 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Розмір | 26x600 мм |
| Ресурс роботи | 25009 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: від 143,65 ₴

